My Profile

Profile Avatar
ubezper
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******

Najlepiej według mnie (oczywiście jeśli można zaplanować urlop z dużym wyprzedzeniem) jest podejmować decyzję wcześniej - wtedy organizatorzy oferują znizki sięgające nawet powyżej 50% od ceny katalogowej, i dodają w cenie ubezpieczenie zdrowotne za granicą, gwarancję niezmienności ceny czy dają możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji.Zacznę może od tej opcji często negowanej, bo jakoś zwolennicy biur podróży nie wypowiadają się tak pogardliwie na temat podróży na własną rękę, jak ci samodzielni wyjazdach zorganizowanych ;). Mam wrażenie, że ci drudzy często zapominają tym, ze ludzie są różni.


Dla osób kochających zastrzyk adrenaliny polecane jest ubezpieczenie dla sportowców i osób uprawiającym sporty wysokiego ryzyka, takie jak: szybownictwo, spadochroniarstwo, i inne sporty lotnicze, alpinizm, wspinaczka, bungee, parkour, rugby, bobsleje, kiteboarding, kite-skiing, kite-snowboarding, heli-skiing i heli-snowboarding, MTB, downhill oraz sporty motorowodne w ramach sekcji sportowych.


Zawsze w takich wypadkach trzeba umiejętnie i precyzyjnie opisać szkodę, zgrabnie wpisując się w warunki ubezpieczenia - zakładam ze ubezpieczenie obejmowało np. tylko udział osób trzecich - a więc piszesz że ktoś ci go wytrącił z ręki na mieście i już.

PZU wojażer

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.