My Profile

Profile Avatar
Reinaldo76L
Am Borsigturm 84
Velbert Nierenhof, NW 42555
Germany
02051 85 61 14 https://Przejrzysteumowy.pl/
Konwencjonalna mądrość (i wielu prawników) powie ci, że jeśli jesteś właścicielem firmy lub menedżerem, wpadniesz w tarapaty, jeśli nie masz dobrego prawnika biznesowego. Ale kiedy to słyszę, uważam to za nieco negatywne stwierdzenie, które mnie naprawdę drażni. Zakładam, że mądrzy ludzie biznesu nie chcą być poniżani i mówić im, że jeśli nie mają prawnika, będą zbyt naiwni lub niedoświadczeni, aby uniknąć pułapek.

Innym sposobem na powiedzenie tego jest to, że osobiście nienawidzę robić niczego, aby odejść od czegoś. Zdecydowanie wolę dokonywać wyborów, które pozwalają mi na dostrzeganie zalet moich działań. Should you loved this information and also you want to get more info regarding Przejrzyste Umowy i implore you to go to our own web site. Dlatego odpowiednio zwracam się do moich klientów.

Mając to na uwadze, przeformułuję podstawową korzyść z posiadania dobrego prawnika u twojego boku w następujący sposób: zarobisz więcej pieniędzy. Dlatego powinieneś zobaczyć prawnika biznesowego jako swojego partnera, który pomoże Ci dokonać wyborów, które poprawią Twój biznes i podniosą Twoje zyski w górę.

Teraz, jeśli szukasz prawnika lub nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego prawnika, jak wybrać dobrego prawnika biznesowego. Ale najpierw definicja. Czym jest prawnik biznesowy? Osobiście wyróżniam prawnika z firmy od prawnika korporacyjnego lub handlowego. Dla mnie prawnik biznesowy w klasycznym tego słowa znaczeniu oznacza klasyczną relację prawnik-klient, w której prawnik jest kimś więcej niż kimś, kto wprowadza papier. Definiuję biznesowego prawnika jako twojego partnera biznesowego lub powiernika. Ktoś, komu możesz to zwierzyć, kto może rozwiązać twoje problemy, zrozumieć cię i pomóc ci się rozwijać.

Oto moje NAJLEPSZE 10 PORAD, by wybrać WIELKIEGO PRAWNIKA BIZNESOWEGO, nie w żadnej kolejności ważności.

10. Nie zakładaj, że potrzebujesz dużej firmy blue chip. Pochodzę z kilku dużych kancelarii prawniczych. Robią świetne prawo, a czasem potrzebujesz "marki" lub "marki" dużej firmy prawniczej obok ciebie, na przykład, jeśli idziesz do publicznej wiadomości. Ale do rutynowej pracy nie potrzebujesz takiej firmy. Są drogie i zawierają wiele warstw. Tak więc, aby poradzić sobie z najlepszym psem, będziesz płacił do 1000 $ na godzinę lub więcej. Jeśli Twój budżet stanowi jedną czwartą tego, będziesz miał do czynienia z młodszym współpracownikiem, który nie będzie miał doświadczenia biznesowego, którego szukasz. To naprawdę zależy od twoich potrzeb i twojego budżetu.

9. Nie skupiaj się tylko na stawce godzinowej naliczanej. Jeśli wahasz się między kimś, kto kosztuje 250 $ na godzinę, a kimś w cenie 350 $ za godzinę, nie podejmuj decyzji ściśle na podstawie kosztów. Liczy się dwie rzeczy: pierwsza, jaka będzie ostateczna ustawa, a po drugie, jaką wartość otrzyma. Stawka godzinowa to czerwony śledź. Jaki jest cel, by poprosić kogoś o wykonanie pracy za 250 $ za godzinę, jeśli osoba potrzebuje 40 godzin na pracę, w której drugi prawnik za 350 $ za godzinę potrzebuje tylko 20 godzin? Szczególnie, jeśli drugi prawnik może wykonać dla ciebie lepszą pracę. Polityka rozliczeniowa to zbyt drażliwy i skomplikowany problem, który można rozwiązać w kilku liniach. Chodzi mi po prostu o to, że stawka godzinowa nie jest wszystkim i końcem wszystkiego.

8. Poszukaj kogoś, z kim chciałbyś się napić. Jeśli twoje relacje z prawnikiem biznesowym zakończą się sukcesem, musisz połączyć się z nim (nią) osobiście. To na twoją korzyść pozwól swojemu prawnikowi wejść w życie jako quasi-przyjaciel. Aby tak się stało, musi istnieć osobista chemia.

7. Szukaj doświadczenia biznesowego. Jeśli Twój prawnik biznesowy doradzi Ci w Twojej firmie, jest całkiem banalnie powiedzieć, że posiadanie doświadczenia biznesowego jest koniecznością. Znowu chodzi o różnicę między kontaktem z młodszym współpracownikiem po prostu nieobecnym w szkole a kimś, kto ma praktyczne praktyczne doświadczenia z doświadczeniem biznesowym.

6. Poszukaj kogoś otwartego na ustalenie stałej opłaty. Nikt, kogo znam, nie chce, aby prawnik nie wiedział, jaka będzie ostateczna ustawa. Chociaż często jest to trudne do oszacowania przez prawnika, może on (ona) być otwarty na elastyczne lub ustalone opłaty. I on (ona) powinien być w stanie dać ci co najmniej dobry pomysł na opłaty.

5. Poszukaj dealera, a nie sprzedawcę. W każdym biznesie może istnieć dziesiątki powodów, dla których umowa nie może działać lub dlaczego umowa nie jest właściwa. Nie chcesz prawnika, który rzuca niepotrzebne przeszkody, aby umowa była skuteczna. To wymaga praktycznego podejścia. Chodzi o ryzyko biznesowe, a twój prawnik powinien dać ci plusy i minusy i doradzić, a nie blokować umowę.

4. Pomyśl o swoim prawniku biznesowym jako prawniku VP w niepełnym wymiarze godzin. Niektórzy prawnicy zajmujący się prowadzeniem działalności gospodarczej są otwarci na ustalenia dotyczące zabezpieczenia, w ramach których zgodzą się działać jako prawnicy VP w niepełnym wymiarze godzin po niższych kosztach niż zatrudnianie firmy prawniczej. Prawnik może na przykład zaoferować ci określoną liczbę dni w miesiącu za stałą opłatą. Może to pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i pomóc w rozwoju firmy dzięki inteligentnej osobie, która zrozumie Twój biznes na wylot.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.